Nipernaadi kes on nipernaadi?

Nipernaadi, kes ta on?

Kas sa oled oma elus kohtunud Nipernaadiga?

Kui Nipernaadi ilmub, siis kõik muutub, kõik läheb käima, ta paiskab segi sinu igapäeva elu rutiini ja argipäeva. Siis kui sa teda kohtad, siis muutub kõik. Me ise kutsume Nipernaadi oma ellu siis, kui me soovime oma elu muuta. Kutsume ta siis, kui me tahame, et midagi muutuks.

Kes on Nipernaadi?

Kas seikleja, naiste ehk seelikukütt, nii nagu on tekkinud ettekujutus filmi vaadates? Kuid – süvenege! Nipernaadi on kirjanik ja looja, ta näeb elus võimalusi ja tal tekkib kohe pilt ehk nö film hakkab silmade eest jooksma, mida kõike saab siin teha ja kuidas. Nipernaadi on algataja ja protsesside käivitaja.

Kui meie ellu ilmub Nipernaadi, siis ta  paiskab segi teie igapäevase elu ja kõik on siis teistsugune. Asjad hakkavad juhtuma ja hakkavad kiiresti juhtuma. Kuid Nipernaadi on meie elus ainult lühikest perioodi, sest oma elu peab igaüks ise elama ja need muutused, mida sa soovisid teha, pead  ise ellu viima. Keegi teine ei saa seda teha. Seetõttu, Nipernaadi tuleb ja läheb ja läheb üsna kiiresti.

Tavaliselt on Nipernaadi sinu elus 7 – 10 päeva, maksimaalselt 14 päeva.

7 päeva, see maagiline number, ja see aeg on kõige parem, sest siis püsib adrenaliin üleval. 14 päeva on juba liiga pikk aeg ja tavaliselt ta nii kaua ei olegi teie elus. Nädal on kõige parem või kuni 10 päeva, sest pärast seda hakkab esimene eufooria tunne kaduma ja adrenaliini tase langeb. Siis, kui see tunne on, et tahaks mägesid liigutada, siis tulebki kohe tegutsema hakata. Kiiresti on vaja viia ellu kõik ideed ja käivitada protsessid.

Kui Nipernaadi on su elus, siis ta aitab sind, ta annab ideed, näeb visiooni ja tulevikku. Aitab sul kujutada ette tulevikku, kuidas kõik välja näeb.

Siis aga, kui sa oled juba valmis ehk energeetiliselt üles köetud ja “küps” ise tegutsema, ta kaob.

Ära looda, et tema peaks aitama sul teha seda, mida sa pead ise tegema.

Nüüd, kui Nipernaadi on teid “ülesse kütnud” ja adrenaliin on üleval ning tema lahkub areenilt on kaks varianti.

Üks neist on see negatiivne variant ja see, et sa langed tohutusse masendusse ja ei tee midagi, langed energeetiliselt veel allapoole, kui sa olid enne. Järelikult ei olnud sa veel küps, et oma asjadega edasi minna ja muutusi teha, mida sa tahtsid teha. Sa lootsid, et keegi teine teeb sinu eest seda ja sina sõuad lihtsalt mõnusalt laineharjal kaasa. Aga, nii ei saa ja nii need asjad ei toimi.

Teine variant on see, et sa suudad jääda samale energeetilisele tasemele, „laineharjale“ ja hakkad ise edasi genereerima energiat ja ideesid ning suudad oma unistused, mõtted ja ideed ellu viia. Kui sa suudad ise edasi minna, ei jää tuimalt istuma akna alla, ja nö aknast tihaseid vaatama ning ootama millal tuleb tagasi see isik, see Nipernaadi, kes selle tohutu energia tõi, siis sa oled järelikult valmis oma elu muutma ja võtma selle eest vastutuse.

On veel ka kolmas variant ja see on vahepealne. Siis sa alguses lased energial siiski alla minna, sest pole veel päris valmis selleks, et võtta ise vastutus ja minna üksi edasi vastu neile muutustele. Siis tõesti, istud ja vaatad terve talve aknast välja tihaseid ning seejärjel sa nagu ärkad talveunest ja saad aru, et sul tulebki kõike ise teha, mitte keegi ei tule ega muuda sinu elu.

Kuid Nipernaadi on unustamatu!

Ärge soovige ega proovige teda unustada ega mõistke hukka. Kõik see mis tuli, te ise soovisite ja saite. Mõelge talle ja meenutage teda tänutundega. Hakake liikuma selles suunas mis te saite, oluline ei olegi see, kas te jõuate sinna kuhu te alguses ette kujutasite, et jõuate. Oluline on liikumine, liikumine on energia. Olulised on kogemused ja õppetunnid.

Meist igaüks võib olla vahel kellelegi Nipernaadi ja ärge mõistke teda hukka, see oli siis tema roll, et anda sulle võimalus muuta oma elu mida sa soovisid!

Ükskõik, kes või milline inimene meie ellu ilmub, siis selleks on tal oma roll. Ta tuleb meie ellu selleks, et meile midagi õpetada.

Kuidas muuta oma elu?

Loe minu blogist siit.

https://naine50pluss.ee/14-asja-mida-teha-et-muuta-oma-elu/

Loe veel reisiblogist minu reisist ja seiklustest Tšiilis siit.

Kui sa tahad muuta oma elu juhitult ja elada täiega, siis tule Life Coachi vastuvõtule. Vaata selle kohta siit.

About the author

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga