Guildfordi ümbruse vaatamisväärsused ja EV 100 Salsapeoga: osa II

Guildford.

Guildford on Londonist umbes 30 – 40 min rongisõidu kaugusel (43 km) Kagu suunas. Autoga sõites kiirtee A3. Niimoodi ajaliselt mõõdetakse vahemaid Inglismaal, üldiselt ei ütle keegi kaugust miilides või kilomeetrites. Wikipedia andmetel on Gulidfordi elanike arv pea sama nagu Tartus, 80 000. Kuna minu blogi on meelelahutuslik ülevaade elust – olust, siis rohkem ma ajaloolistel ja faktilistel andmetel ei peatu, kes tunneb rohkem huvi saab ise ja alati internetist faktid ja ajaloo detailid järgi vaadata.

Mina soovin oma blogis anda edasi meeleolu ja sündmusid. Ilm on üldiselt sealkandis mahe, aga sellel aastal oli millegpärast külm ja öösel olid isegi miinuskraadid. Kuigi natrtsissid õitsesid ja mõned muud lilled samuti, siis hommikul olid autod härmatanud. Kuna neil ei ole seal sellist keskküttesüsteemi nagu meil, siis minul on seal alati siseruumides külm ning tean, et pean võtma sinna minnes just sees olemiseks kaasa sooja suusapesu ning villased sokid. Kui köetakse, siis elektri radikaga ja sees on ruumid ka üsna niisked.

Meie päev Gulidfordis oli meeleolukas ja sisutihe, huvitavaid kohti mida külastada on palju ja igale poole ei jõuagi ühe päevaga. Oleks tahtnud minna veel mere äärde, sest meri pole sealt nende mõistes kaugel, kõiges 1 h ringis rogiga sõitmist :). Igatahse sai EV 100 sünnipäeva sai tähistatud väärikalt ja mitmel erineval moel ning kulmineerus Salsa tantsimisega.

Meie päeva videoreportaaž:

About the author

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga